Мінкульт розповів, як буде підтримувати креативні індустрії

Поділитися:

Нові формати підтримки креативних індустрій планують розробити в Міністерстві культури України. Так, за словами глав відомства, йдеться про запуск процесів, що не залежать від політичної обстановки в країні.

Відомо, що зниження культурно-туристичного ПДВ до 7% в 2020 році допомогло креативної індустрії, однак необхідні нові формати підтримки.

“У цьому році ми вибрали інший підхід. Він дозволяє креативним підприємцям розраховувати на сталість і послідовність з боку держави. В першу чергу, мова йде про запуск процесів, які неможливо змінити, незалежно від політично вітру”, – заявив міністр культури.

Одне з нововведень відомства – це створення постійного органу – Ради з розвитку креативної економіки при Кабміні. Чиновник вважає, що завдання цієї Ради – напрацьовувати рішення для креативних індустрій за різними напрямками.

Крім того, міністр культури ініціював запуск сертифікатів на культурні послуги, щоб стимулювати креативний бізнес і підвищити якість.

Нагадаємо, що в нашій країні з’явилася першочергова необхідність вивести креативну економіку з кризи, викликаного пандемією COVID-19. Для цього повинна бути розроблена особлива стратегія, яка зробить це в найкоротші терміни.

Раніше повідомлялося, що в багатьох розвинених країнах працюють Центри протидії дезінформації. Так, з фейк борються в Фінляндії і Бельгії, Латвії та Литві, інших європейських країнах. Інформацію про створення подібного центру оприлюднили і в Міністерстві культури і інформаційної політики в Україні.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
2 Березня 2021 року - 13:49
Проект повністю відповідає законодавству Євросоюзу, так вважають у Берліні
2 Березня 2021 року - 13:29
Йдеться про новий пакет на суму майже 125 мільйонів доларів
2 Березня 2021 року - 13:07
Йдеться про фірму «Авіва» – найбільшу страхову компанію у Великій...
2 Березня 2021 року - 12:50
Про це стало відомо під час форуму