Картину Сандро Ботічеллі продали за 80 млн доларів

Поділитися:

Картина “Молода людина з медальйоном” пензля флорентійського художника епохи Відродження Сандро Боттічеллі продана на аукціоні у Нью-Йорку за 80 мільйонів доларів. Про це повідомляють журналісти телеканалу “Перший Діловий“.

Підсумкова вартість разом з комісією становила 92 мільйони 200 тисяч. Це найвища сума, коли-небудь сплачена за твори пензля старих майстрів на аукціоні Sotheby’s. Ім’я покупця не розголошується. Попередній власник полотна придбав його близько сорока років тому за 1 мільйон доларів.

Шедевр був створений наприкінці XV століття. Ким був зображений на картині юнак, і чому він тримає в руках медальйон, як і раніше залишається загадкою. Протягом останніх 50 років полотно на правах оренди виставлялося в Національній галереї в Лондоні, музеї Метрополітен у Нью-Йорку і Національній галереї мистецтв у Вашингтоні.

На січневий аукціон Sotheby’s так само виставив ряд інших шедеврів епохи Відродження і картини відомих художників 18-19 століття.

Раніше ми повідомляли, що на аукціоні Sotheby’s продали пляшку коньяку Gautier 1762 роки за 145 тисяч доларів – один з найстаріших коньяків, які збереглися у світі.

Також ми писали, що на американському аукціоні Julien’s Auctions з молотка пішов текст пісні The Beatles «Hey Jude» Пола МакКартні за 910 тис. дол.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 15:23
Всі планують завершити до кінця травня поточного року
9 Травня 2021 року - 13:31
За рік витрати українців на комунальні послуги підвищились на понад...
9 Травня 2021 року - 13:05
У Раді зареєстрували законопроект № 5444, який покликаний повернути у...
8 Травня 2021 року - 21:26
З проханням втрутитися в пошуки судді, його дружина Світлана Чаус...