Кабмін попросили взяти під контроль держфінансування кіно

Поділитися:

Асоціація кіноіндустрії України звернулася до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням вирішити проблему фінансування, яке цього року сфері кіно ще не надавалося.

Кінематографісти у своєму листі політику звертають увагу на те, що бюджетування розвитку кіно має бути спрямоване від Кабінету Міністрів. Вони закликають Шмигаля взяти під свій контроль це питання, виявити причини запізнення розподілу коштів та сприяти відновленню фінансування сфери кіно.

В Асоціації наголошують, що створення фільму – тривалий та складний процес, а відсутність коштів надовго затримає розвиток українського національного кіно. Якщо бюджетування не почнеться найближчим часом, кіносфера втратить свої темпи розвитку, а також можливість повноцінно співпрацювати з міжнародними експертами в цій галузі.

Раніше ми повідомляли, що павільйони легендарної кіностудії імені Олександра Довженка виставлені на аукціон з метою оренди.

Нагадуємо, що Рахункова палата провела аудит Мінкульту та Держкіно. Предметом стали кошти держбюджету, які спрямовувалися на держпідтримку кінематографії, виробництво та розповсюдження патріотичних фільмів та серіалів.

Читайте також
19 Червня 2024 року - 8:27
Від початку російського широкомасштабного вторгнення аграрний сектор зазнав збитків на...
18 Червня 2024 року - 18:47
Нового підвищення тарифів на світло в Україні найближчим часом не...
18 Червня 2024 року - 16:54
Кабінет Міністрів підтримав зміни до ліцензування перевізників, ініційовані Міністерством розвитку...
11 Червня 2024 року - 11:48
Ринок праці у травні нагадував безлюдну пустелю: кількість шукачів та...