Гроші з коронавірусного фонду витратять на патріотичне кіно

Поділитися:

У прес-службі Міністерства культури і інформаційної політики повідомили, що Кабінет міністрів дозволив використовувати для реалізації окремих етапів виробництва патріотичних серіалів бюджетні гроші з “Коронавірусного” фонду.

Відомо, що уряд схвалив проект постанови “Про внесення змін до пункту 9 Порядку використання коштів для здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій і пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-Co V -2 “.

За словами чиновників, це дозволить більш ефективно використовувати 100 млн грн, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту і підтримку кіногалузі в умовах коронакризи.

Слід зазначити, що кошти повинні бути використані до кінця 2020 року, саме таку умову прописано в постанові Кабміну від 8 липня №592.

“Тому виникла необхідність передбачити можливість їх використання не тільки для покриття витрат на виробництво всього телевізійного серіалу, але і для підтримки реалізації окремих періодів (етапів)”, – пояснили в міністерстві.

Нагадаємо, що Рада з державної підтримки кінематографії України затвердив остаточний список тих фільмів, які отримають державну фінансову підтримку в цьому році. Рішення було прийнято в рамках останнього засідання членів Ради.

Раніше повідомлялося, що до 23 жовтня через Фонд боротьби з пандемією коронавірусу витратили з 66 млрд грн 34, 1 млрд. Це становить 52% від всієї виділеної суми.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
13 Квітня 2021 року - 8:53
За минулий рік їх кількість збільшилася майже на 30 тисяч...
13 Квітня 2021 року - 7:54
Ситуація була істотно краще в січні й лютому, але в...
12 Квітня 2021 року - 22:50
Йдеться про функцію оплати податків, яка наразі - у режимі...
12 Квітня 2021 року - 22:12
Йдеться про майже тисячу правок до законопроекту №2194