Держкіно закликає ретельніше відбирати фільми для держфінансування

Поділитися:

Державне агентство України з питань кіно звернулося до влади з проханням ретельніше відбирати проекти для фінансування індустрії, оскільки найчастіше країна вкладає гроші не в ті фільми. Про це свідчить відповідна заява відомства.

З такою заявою Держкіно звернулося до експертної комісії, яка відбирає фільми для державного фінансування.

У повідомленні йдеться про те, що найчастіше гроші йдуть в проекти, які пізніше стають провалами вітчизняної кіноіндустрії.

При цьому відомство нагадує, що таке фінансування йде в першу чергу з грошей платників податків, тому кошти повинні розподілятися раціонально.

“Чому з року в рік після відверто провальних проектів знову дають державне фінансування тим самим компаніям і продюсерам?”, – йдеться в заяві.

Як заявила керівниця Держкіно, в Україні повинна бути сильна кіноіндустрія, яка на цей час дуже залежить від хороших і правильних інвестицій, а також фінансування.

Нагадаємо, що коронавірус поступово вбиває світовий кінематограф. До прикладу Італія, яка ще недавно була епіцентром захворювання, незабаром планує пом’якшити карантинні заходи.

У Міністерстві охорони здоров’я України поки що не збираються виводити з адаптивного карантину кінотеатри, проте нові правила перегляду кіно вже активно обговорюються серед любителів відпочинку та власників бізнесу.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
12 Квітня 2021 року - 22:50
Йдеться про функцію оплати податків, яка наразі - у режимі...
12 Квітня 2021 року - 22:12
Йдеться про майже тисячу правок до законопроекту №2194
12 Квітня 2021 року - 20:49
Російські вузи не зможуть отримати дозвіл на відкриття філії в...
12 Квітня 2021 року - 20:14
Всі дані було підбито за один місяць – березень