Держава буде реставрувати 150 об’єктів культурної спадщини

Поділитися:

Незалежна експертна рада, затверджений Кабінетом міністрів України збирається опрацювати пропозиції з реставрації об’єктів культурної спадщини, які збирає Міністерство культури і інформаційної політики.

Відомо, що в програму мають намір включити 150 об’єктів, 50 з них – замки і палаци, які знаходяться на території України.

“На Львівщині дуже багато пам’яток. Місцеві кажуть – 25% від всієї країни. Ми ж встигли вихопити переважно ті, які знаходяться на балансі МКІП, – малу частину», – написав міністр культури на своїй сторінці в Facebook.

Так, остаточний список об’єктів, які будуть реставрувати і ремонтувати буде визначено найближчим часом.

«Мова йде не тільки про збереження історії, а й про повернення нового життя замків і палаців. Це – справжні діаманти для туризму », – додав чиновник.

Слід зазначити, що експертна комісія, яка буде сформована найближчим часом, повинна визначити кількість об’єктів, розрахувати вартість реконструкції і затвердити концепцію розвитку.

Нагадаємо, що в цьому році в Україні скасувалося проведення щорічних заходів на честь річниці Хрещення Русі. Про це повідомляє Міністерство культури України, передає прес-служба відомства.

Зокрема, цього літа українцям не варто очікувати традиційної ходи з боку Православної церкви України і Української православної церкви.

Раніше повідомлялося, що спеціальний реєстр із зазначенням всіх туроператорів, які мають ліцензії на відповідну діяльність, розмістили на сайті Міністерства культури. Тепер туристам буде простіше перевірити всю інформацію, а заодно отримати впевненість у тому, що відпустка буде вдалим.

У Міністерстві культури і інформаційної політики України вирішили, що такий крок спростить ситуацію з вибором туроператора і зміцнить надійність кращих представників цієї сфери. Останнім часом досить багато випадків, коли недобросовісні турфірми обманювали мандрівників.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
26 Листопада 2020 року - 23:43
Електроенергія подорожчає для населення з наступного тижня
26 Листопада 2020 року - 22:23
У Нацагентстві держслужби просять територіальні громади надати роботу чиновникам скасованих...
26 Листопада 2020 року - 20:29
Більше карантинна, ніж чорна
26 Листопада 2020 року - 15:47
На відміну від допомоги, гроші на організацію своєї справи можна...