Зеленський зареєстрував у Раді законопроект про деолігархізацію

Поділитися:

Проєкт закону № 5599 про деолігархізацію – вже у Верховній Раді. Його зареєстрував глава української держави Володимир Зеленський як невідкладний.

Про це свідчать дані на парламентському сайті.

Тексту проєкту закону під назвою “Про запобігання загроз національній безпеці, пов’язаних з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)” поки немає.

Раніше експерти повідомляли деякі деталі цього законопроекту. Головна мета – усунення конфлікту інтересів, який викликаний злиттям великого бізнесу, політиків та медіа.

Також повідомлялося, що олігархом пропонують вважати особу, яка впливає на політичне життя, на засоби масової інформації і одночасно з цим має великі статки від ведення бізнесу.

Нагадаємо, що раніше президент доручив Раді нацбезпеки розробити закон про олігархів. Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що в Україні є 13 олігархів, які мають значний вплив на економіку і політику.

Також ми писали, що останнім часом дуже активно обговорюється законопроект про статус олігархів. Зокрема розробку законопроекту прокоментував глава Офісу президента Андрій Єрмак.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
27 Листопада 2021 року - 22:59
Громадяни виступають проти двох нових законів: про референдум і експропріацію
27 Листопада 2021 року - 22:28
Штам «омікрон» виявили в двох осіб - у районах Челмсфорд...
27 Листопада 2021 року - 18:01
Літургію до Дня пам'яті жертв голодомору в Україні у храмі...
27 Листопада 2021 року - 17:02
У перший тиждень січня буде лише 3 робочих дні