“Зелена енергетика” виходить в лідери з виробництва

Поділитися:

На початку березня 2020 року в Carbon Tracker Initiative повідомили, що більшість регіонів світу переходить на “зелені” електростанції, так як будувати їх виявилося вигідніше. За даними аналітичного відділу British Petroleum в 2019 році «зелені» джерела виробили більше електрики, ніж АЕС.

Сонячні, вітряні та інші електростанції з поновлюваними джерелами (крім води) збільшили кількість виробленої енергії на 13%. У той же час у АЕС цей показник всього 3,5%.

Хоча АЕС програли гонку сучасним більш екологічно чистим електростанціям, про повний перехід до безвуглецевої енергетиці говорити поки не доводиться. У більшості країн світу вугільна промисловість досі залишається головним джерелом електроенергії.

Багато країн Європи вже поставили перед собою мету стати вуглецево-нейтральними. Наприклад, у Великій Британії, в якій колись відбулася промислова революція завдяки вугіллю, “зелена” енергетика вперше забезпечила 37% електроенергії, в порівнянні з 35% викопного палива.

Нагадаємо, що дорога зелена енергетика витісняє дешеву атомну. Кабінет міністрів має намір розслідувати і розбиратися, звідки це взялося.

Раніше повідомлялося, що за даними, які оприлюднило Федеральне статистичне відомство Німеччини відновлювальна енергетика в Німеччині вперше згенерувала більше електроенергії, ніж традиційна.

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
6 Грудня 2021 року - 19:54
Через поширення штаму коронавірусу «Омікрон» Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує...
6 Грудня 2021 року - 19:16
Резонансна справа, в якій фігурує брат скандального глави Окружного суду...
6 Грудня 2021 року - 17:27
У Міністерстві закордонних справ порадили українцям наразі утриматися від поїздки...
6 Грудня 2021 року - 16:32
Громадяни зможуть взяти участь у програмі під час першого етапу...