Заводи з виробництва ракет хочуть передати неіснуючому міністерству

Поділитися:

Три заводи з виробництва бойових ракет хочуть передати до Мінстратегпрому при тому, що відомство ще не створено. Тим самим виникає ризик зупинки роботи підприємств.

Про це повідомляють журналісти “Першого Ділового” телеканалу.

Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський запропонував передати до сфери управління його міністерства ще три державні підприємства: Павлоградський хімічний завод, Державний науково-дослідний інститут інформатизації і моделювання економіки та Український центр “Безпека”.

Такому підприємству як Павлоградський хімзавод загрожує зупинка виробництва, адже він в рамках держоборонзамовлення бере участь у виготовленні ракет “Вільха”.

Міністерство стратегічної промисловості – це нове відомство створено влітку та ще не укомплектоване працівниками. Фактично тільки в середині листопада розпочався добір кадрів, недавно завершився відбір у відділ секретно-режимної роботи.

Відповідно доступ до державної таємниці має тільки один міністр.

Нещодавно віце-прем’єр- міністр Уруський пропонував передати завод “Антонов” та ще 5 авіапідприємств Мінстратегпрому.

Конфлікт, що назріває між оборонними відомствами, набув розголосу, коли керівництво “Укроборонпрому” заявило про згортання реформи ОПК (оборонно-промислового комплексу) та втручання з боку Мінстратегпрому.

Нагадаємо, на державному підприємстві – флагмані вітчизняного літакобудування – “Антонов” створюється незалежна наглядова рада.

Також раніше ми написали про те, що з промислового держконцерну “Украоборонпром” вилучають 6 держпідприємств, які виробляють авіаційну техніку, і передають їх Мінстратегпрому (Міністерству з питань стратегічних галузей промисловості).

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
24 Лютого 2021 року - 18:56
Капітальні вклади дозволять відновити інфраструктуру, заводи
24 Лютого 2021 року - 14:17
Акціонери з Піднебесної вже направили протест на адресу Мін'юсту
24 Лютого 2021 року - 13:31
Україна потребує балансуючих потужностей для викликів сучасності
24 Лютого 2021 року - 12:58
Тепер інформація буде відкритою, а крім того, боржнику не вдасться...