Заробітчани вирушили до Польщі

Поділитися:

У неділю, 24 травня, Польща прийняла в своїй столиці великий чартерний рейс з українськими трудовими мігрантами, які змогли покинути Україну і повернутися до роботи після ослаблення карантину. Про це повідомляє Європейська правда.

Цікаво, що відповідний рейс був організований з боку місцевої компанії з працевлаштування іноземних працівників у Польщі “Gremi Personal” у співпраці з українським перевізником «Міжнародні авіалінії України».

Так, на минулих вхідних до Варшави приїхало близько 178 українців, які за всіма правилами протиепідеміологічних норм попередньо проведуть два тижні на самоізоляції.

Як прокоментувала прес-служба компанії, Польща потребує додаткової робочої сили, тому чартерні рейси для українців вдалося організувати в порівняно невеликі терміни.

Відзначимо, що українці працюють на полях Польщі легально, уклавши офіційні довгострокові трудові контракти. Співвітчизники повністю забезпечені, як медичним страхуванням, так і іншими можливостями трудового соціального пакета.

Медстраховка заробітчан з нещодавніх пір також включає у себе можливе інфікування коронавірусом. Це прописано окремим пунктом угоди.

Як повідомлялося раніше, українські заробітчани полетіли спецрейсом до Фінляндії. Це перший чартер, який країна організувала на прохання місцевих фермерів. Полетіли близько 200 громадян України. Всі вони будуть збирати полуницю на полях іншої країни.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
17 Вересня 2021 року - 21:43
Проект по біометану на увазі інвестиції, і це добре для...
17 Вересня 2021 року - 21:22
При цьому президент VR Capital Group Ltd Річард Дейтц заявив,...
17 Вересня 2021 року - 20:49
Йдеться про період з січня по кінець серпня поточного року
17 Вересня 2021 року - 20:22
Таке збільшення виробничих площ дозволить виробляти на 25% більше продукції