Заповідний фонд України внесли в кадастрову карту

Поділитися:

Усі дані про об’єкти “Природно-заповідного фонду” внесено у Кадастрову карту. Про це повідомляють у Міністерстві аграрної політики.

Там зазначають, що йдеться про те, що відтепер у відкритому доступі – відомості 7108 природоохоронних об’єктів, загальною площею більше 4 мільйонів 280 тисяч гектарів. Доступною стала інформація, зокрема, про площу, межі, користувача, розташування об’єкту.

Як зазначають у відомстві, дані про природоохоронні об’єкти у відкритому доступі дозволять державним кадастровим реєстраторам брати їх до уваги при реєстрації земельної ділянки, а держорганам – працювати в напрямку їх збереження й охорони.

Доступ до природоохоронних об’єктів матимуть всі охочі, а не лише державні органи, за адресою: https://map.land.gov.ua/.

Зазначається, що інформацію регулярно оновлюватимуть за даними Міністерства захисту довкілля, Держгеокадастру та “Центру державного земельного кадастру”.

Раніше ми повідомляли, що в Україні стартує еко-проєкт «Зелена країна», який передбачає упродовж найближчого десятиріччя збільшення на один мільйон гектарів площі лісів. Указ про це було підписано президентом Володимиром Зеленським в рамках виступу на форумі «Україна 30. Екологія».

Також ми писали, що президента Володимира Зеленського закликали долучитися до висадки дерев для відновлення лісосмуг у рамках екопроєкту «Зелена країна». Про це у соцмережі повідомила пресслужба проєкту #ЛісосмугиЖиття благодійного фонду Peli can live.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго
29 Липня 2021 року - 12:13
Рада національної безпеки та оборони проведе виїзне засідання в Донецькій...