Євросоюз анонсує нову програму для Донбасу

Поділитися:

Глава Європейської ради Шарль Мішель під час спільного брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським на КПВВ “Щастя” в Луганській області 2 березня розповів про те, що Євросоюз в цьому році починає нову програму підтримки економічного розвитку і надання державних послуг на Донбасі.

“ЄС надав значну підтримку Україні для пом’якшення впливу конфлікту, і в цьому році ми починаємо нову програму для підтримки економічного розвитку і надання державних послуг в цьому регіоні. Це також буде включати фінансування пунктів в’їзду-виїзду”, – сказав Мішель.

Крім того, чиновник назвав Росію учасником конфлікту на Донбасі і сказав, що Європейський союз робить все можливе, щоб на Донбасі настав мир.

Нагадаємо, що глава Ради Європи Шарль Мішель вважає, що в Україні ще потрібно багато працювати над верховенством права, судовою реформою і боротьбою з корупцією.

Раніше повідомлялося, що згідно з порядком денним Президента Європейської ради, Шарль Мішель по приїзду в Україну 2 березня разом з главою української держави Володимиром Зеленським відвідає схід країни і зустрінеться з представниками Операції Об’єднаних сил.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Квітня 2021 року - 21:30
Щонайменше двох фігурантів санкційного списку контрабандистів з Указу Президента України...
14 Квітня 2021 року - 18:56
Проведення реформи ринку таксі в Україні в п'ятирічній перспективі може...
14 Квітня 2021 року - 17:24
У 2020 році економічний ефект від діяльності Національного антикорупційного бюро...
14 Квітня 2021 року - 17:15
Діти, котрі пробули в дитсадку довше інших однолітків, виростають в...