Європа виділить 700 млн євро для малого і середнього бізнесу України

Поділитися:

Європейський інвестиційний банк прийняв рішення про те, що виділить 700 млн євро для допомоги українському малому і середньому бізнесу. Мова йде про кредити з нульовою ставкою. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Насправді кредитна ставка становить 0,12% річних, однак це символічна ставка для кредиту у валюті.

Раніше повідомлялося, що українські банки підвищили ставки за кредитами та депозитами. У січні 2021 року банки України збільшили процентні ставки за новими кредитами. Йдеться про тих продуктах, які пропонують резидентам без урахування овердрафту. Процентні пункти збільшилися на 0,1 (до 11,3% річних). Також збільшилися процентні ставки й на депозити – тут збільшення на 0,1 п. п. Привело до ставки до 4,1% річних. Всі порівняння у НБУ провели з грудневими цифрами й показниками.

Також ми писали й про те, що Мінціфри буде безкоштовно навчати малий бізнес. Така можливість буде доступна на сайті освітнього хаба (SMB Hub Ukraine), як повідомляє відомство. Вказується, що на сайті будуть розміщені спеціальні тренінги для розвитку власного бізнесу в режимі онлайн. Також уроки допоможуть українцям у створенні і використанні нових цифрових інструментів українськими підприємствами.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
11 Квітня 2021 року - 13:00
Кияни накопичили борг за спожите тепло та гарячу воду в...
11 Квітня 2021 року - 10:59
Експерти припускають, що попит на біткоіни буде сильно зростати в...
11 Квітня 2021 року - 10:30
Вимоги щодо стажу виростуть на 12 місяців
11 Квітня 2021 року - 10:00
Виплата грошової допомоги проводиться шляхом перерахування коштів місцевими органами соціального...