Єврокомісар із торгівлі зустрівся з українськими бізнесменами

Поділитися:

Віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс мав зустріч із українськими бізнесменами. Як сповістив у соцмережах очільник уряду Денис Шмигаль, на зустрічі були присутні представники як вітчизняного, так і європейського бізнесу, а також бізнес-асоціацій.

На зустрічі темою обоговорення став інвестиційний клімат, а також підняли питання розширення можливостей для підприємств України на ринках Європейського Союзу.

Раніше в інтерв’ю українським ЗМІ Валдіс Домбровскіс розповів про можливі європейські перспективи України. За його словами, наразі політична атмосфера всередині Євросоюзу не дозволяє подальшому його розширенню. Та замість цього запропонував зосередитися на більш прикладних речах, зокрема, подальшому виконанню Угоди про асоціацію і секторальному співробітництві.

Він також зазначив, що від України отримали заявку щодо подальшої лібералізації торгівлі з боку ЄС. І це питання наразі на розгляді. Домбровскіс з-поміж іншого зауважив, що Україна є четвертим за величиною постачальником продовольчої продукції у ЄС за останні 5-ть років.

Раніше ми повідомляли, що в Україну має намір приїхати президент Франції Еммануель Макрон. Про це поінформував глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба, виступаючи на брифінгу.

Також ми писали, що 23 серпня у Києві відбувся наймасштабніший за роки незалежності саміт — «Кримська платформа».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
6 Грудня 2021 року - 22:59
За весь період на рахунку дитини може накопичитися – 10-12...
6 Грудня 2021 року - 22:26
Суворі карантинні заходи діятимуть до 11 грудня
6 Грудня 2021 року - 19:54
Через поширення штаму коронавірусу «Омікрон» Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує...
6 Грудня 2021 року - 19:16
Резонансна справа, в якій фігурує брат скандального глави Окружного суду...