ЄС вводить стандарт «Євро-7» для автівок

Поділитися:

В Євросоюзі займаються розробкою нового екостандарту для автівок – Євро-7. Станом на зараз експерти говорять про введення у дію цього стандарту не раніше 2025 року.

Цікаво, що експерти думають про закінчення ери двигунів внутрішнього згоряння, а пов’язують цю подію саме з розробкою нового сучасного стандарту. Тобто, автовиробникам буде невигідно їх виробляти, тож вони припинять виробництво.

Натомість у країнах Євросоюзу зросте кількість вироблених електромобілів та гібридів, а також станцій для них. Станом на зараз інфраструктура не є достатньо розвинутою.

Раніше повідомлялося, що в Україні зростає в ціні бензин, дизпаливо та автогаз. За словами експертів, особливо чутливим було підвищення цін на бензин групою «Приват» – на цілу гривню дев’ятнадцятого жовтня. Дизпаливо і бензин марки А-95 в різних мережах автозаправок стали дорожче з 21 грн за літр до 22-х грн.

Також ми писали про те, що «Укроборонпром» купляє паливо за новими схемами. Наразі вже відомо про першу угоду, яка була виставлена, а після цього ухвалена на майданчику ProZorro. Загальна вартість угоди склала близько 2,5 мільйонів гривень, купляти планують і бензин, і дизпаливо.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
23 Листопада 2020 року - 22:58
Нова система складається з інструментів оцінки та цифрової аналітичної карти...
23 Листопада 2020 року - 22:28
Мінрегіон пропонує закріпити на законодавчому рівні щомісячний перерахунок тарифів
23 Листопада 2020 року - 22:20
В останньому, 12-му місяці року - грудні - українським громадянам...
23 Листопада 2020 року - 21:47
За десять років наша країна опустилася в процвітанні на три...