ЄС почав шукати постачальників газу

Поділитися:

Західні газети повідомляють, що зараз Європейський Союз перебуває у пошуках альтернативних постачальників газу до Європи. Якщо Росія після введення проти неї санкцій припинить або знизить обсяги поставок до Європи, остання співпрацюватиме з іншими країнами.

Зокрема іноземна преса заявляє про переговори, які зараз ведуться з Азербайджаном. Крім того, Сполучені Штати вже встигли обговорити з Катаром та іншими великими азійськими постачальниками газу додатковий експорт зрідженого газу.

Брюссель також продовжує вести переговори з азіатськими країнами з приводу поставок ЗПГ. Так, Кадрі Сімсон (Європейський комісар з питань енергетики) на початку наступного місяця запланувала поїздку до Азербайджану, а потім вилетить до Вашингтона, де відбудеться Енергетична рада США-ЄС.

Посол Азербайджану у Великій Британії Елін Сулейманов заявив, що Республіка готова постачати газ Європі у випадку, якщо відносини Росії та України спровокують зупинку прокачування палива з боку Російської Федерації. У той же час США пообіцяли продовжити пошуки альтернативних постачальників газу в Північній Африці, Близькому Сході та Азії.

Раніше ми писали, що у Європейському Союзі продовжує зростати вартість природного газу.

Також ми повідомляли, що запаси газу в Європі зменшуються. І зараз у газових сховищах менше%.

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу