ЄБРР пообіцяв більше інвестувати в Україну

Поділитися:

У Європейському банку реконструкції і розвитку готові збільшити інвестиційні потоки в Україну. Про це стало відомо за підсумками телефонних перемовин між главою України Володимиром Зеленським та виконуючим обов’язки президента ЄБРР Юргеном Рігтерінком, передає прес-служба Офісу президента України.

Як вказав останній в своїй телефонній розмові з гарантом України, в 2020 році організація вже вклала в Україну кошти розміром в 300 мільйонів євро і ця сума може збільшитися до 450 мільйонів євро по відношенню до  будівництва інфраструктури.

За словами президента України Володимира Зеленського, в 2019 році ЄБРР був готовий вкласти в Україну близько 1,1 млрд євро.

Він також підтвердив, що сторони можливо укладуть більш масштабну співпрацю на суму в 450 мільйонів євро. Гроші підуть на дороги, нову інфраструктуру та іншу реалізацію будівельних проектів.

“Перш за все маю на увазі розвиток доріг, залізничної інфраструктури і річкового транспорту. Міністерство інфраструктури і “Укравтодор” працюють над тим, щоб вже до кінця року підписати угоду”, – сказав Зеленський.

Раніше рада директорів Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) схвалила збільшення пакету солідарної допомоги на 2020 рік для існуючих клієнтів банку на 3 млрд євро – до 4 млрд євро.

Загальний обсяг зобов’язань, які в ЄБРР готові взяти на 2020-2021 роки щодо всіх країн склав 21 млрд євро.

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу