ЄБРР може брати участь в капіталі «Ощадбанку»

Поділитися:

У Міністерстві фінансів України заявили про те, що Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) має намір взяти безпосередню участь в довгостроковому рефінансуванні акцій АТ «Ощадбанк». Про це повідомляє міністр профільного відомства.

На поточний момент сторони готуються укласти відповідний мандатний лист, в якому будуть прописані всі головні умови щодо такого співробітництва.

Важливо сказати, що мова йде про укладення кредиту з можливістю конвертації в акції АТ «Ощадбанк».

Сам міністр прокоментував, що це відбудеться в рамках нової стратегії держави стосовно українських банків, яку раніше уряд затвердив аж до 2024 року.

«На основі цього були підготовлені та затверджені Кабінетом міністрів основні напрямки діяльності «Ощадбанку»,«Приватбанку» і «Укрексімбанку» в 2021-2024 роках», – сказав він.

Раніше міністр економіки Олексій Любченко стверджував, що в Україні не використано понад 7 мільярдів доларів інвестиційних ресурсів, призначених для соціальних і екологічних проектів від Світового банку, Європейського банку регіонального розвитку, а також інших міжнародних донорів.

Про це чиновник розповів, виступаючи на форумі «Україна-30. Економіка без олігархів». Такі дані існують станом на 1-е травня, як зазначив він.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
21 Жовтня 2021 року - 21:57
Проти посадовця відкрито кримінальну справу за земельні махінації у місті.
21 Жовтня 2021 року - 20:28
Усі невакциновані громадяни мають знову встановлювати мобільний застосунок «Вдома».
21 Жовтня 2021 року - 19:58
Олександра Олійника поновили на цій посаді у травні 2021-го.
21 Жовтня 2021 року - 19:25
На підтвердження звинувачень політик не навів ані доказів, ані прізвищ.