Як вибрати двірники на авто

Поділитися:

 

Автомобільні склоочисники призначені для видалення вологи та забруднень, які можуть погіршити видимість. Двірники на авто швидко зношуються, тому слід слідкувати за їх справністю. Найбільше дана функціональна частина машини схильна до зносу в осінньо-зимовий період. У негоду, дощ, сльоту склоочисники працюють буквально «на знос». На морозі ця деталь стирається об крижану кірку на вітровому склі.

Щоб забезпечити безпеку на дорозі, бажано проводити заміну склоочисників на нові на рік. Виробники пропонують широкий асортимент автомобільних склоочисників. Щоб зорієнтуватися серед вибору, пропонуємо врахувати такі рекомендації.

Типи двірників на авто

У продажу можна зустріти такі конструкції щіток:

  • Каркасні – найпоширеніші моделі. Представлені у бюджетному середньому ціновому сегменті. Особливість – щільно притискаються до шибки. З мінусів – схильні до швидкого зносу і поломок при зниженні температури повітря.
  • Безкаркасні – чудовий вибір на зимовий період. Такі склоочисники добре працюють взимку та влітку. Залишаються на своїх місцях навіть під час руху на високій швидкості. Представлені у середньому ціновому діапазоні.
  • Гібридні – альтернатива двом попереднім варіантам. Поєднують переваги моделей двох типів: не мають каркаса, але комплектуються захисним кожухом, який захищає від забруднень і вологи всередину конструкції.

Способи кріплення двірників на авто

До 2000 року щітки кріпилися однаково: на гачок. Розміри «гачка» можуть змінюватись в залежності від моделі транспортного засобу. В останні роки компанії уникають такого типу фіксації склоочисників. Деякі виробники розробили унікальні варіанти кріплення:

  • Audi та Mercedes-Benz – використовують систему Pin Lock (вбудований замок).
  • BMW, Volvo – Side pin або «бічний штир».
  • Volvo, Renault, Ford, Citroen – Push button або “кнопка”.
  • VAG – Narrow push button або “вузька кнопка”.
  • Renault – Side mounting або «бічне кріплення».
  • Audi A3, Haval, BMW – кріплення AeroClip.

Важливі моменти вибору

Вибирайте модель з таким самим типом кріплення, як і була раніше. Не рекомендуємо встановлювати більш довгий варіант, ніж той, що спочатку стояв із заводу. Це призводить до зменшення тиску на скло, погіршення якості очищення. Що стосується конструкції – це справа смаку.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ