Як умру, то поховайте мене в обленерго: звільнений головний енергетик Хмельницького тримається за крісло зубами

Поділитися:

Голова “Хмельницькобленерго” Олег Козачук, звільнений з посади 28 квітня, перешкоджає вступу на посаду нового в.о. гендиректора компанії Валерія Гапонова.

Валерій Гапонов звернувся до держреєстратора, щоб зафіксувати факт зміни ТОП-менеджменту підприємства в єдиному реєстрі. Але йому відмовили, посилаючись на те, що в роботі вже знаходиться заява від Олега Козачука. При цьому Козачук без рішення наглядової ради збирався внести зміни в статутний фонд підприємства.

Лише 18 травня Фонд державного майна України домігся визнання дій державного реєстратора незаконними, і через два дні порушення були усунуті.

Тоді колишній голова “Хмельницькобленерго” знову порушив закон, заблокувавши призначення Гапонова ще однією заявою. Але документи були подані частково, що дозволило отримати додаткові 15 днів на усунення недоліків.

Разом з цим Козачук подав заяву в суд і отримав рішення Хмельницького міськрайонного суду та Господарського суду Хмельницької області про заборону внесення змін до держреєстру по керівному складу підприємства. Тепер поки постанови судів не будуть оскаржені, процес зміни керівництва АТ “Хмельницькобленерго” заблокований.

Швидше за все, Козачук так вгризається в свою посаду, щоб зберегти 630 тис. Гривень щомісячної зарплати і продовжити фінансові та податкові махінації на підприємстві.

 

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу