ВР ухвалила закон про лізингові операції

Поділитися:

Парламент підтримав законопроект, який вносить зміни до Податкового кодексу, які покликані усунути протиріччя і уточнюють визначення лізингових операцій. Проєкт закону ухвалено у другому читанні.

Як пояснюють ініціатори закону, відповідний документ необхідний для того, щоб сформувати визначення лізингової (орендної) операції, а також супутніх норм Податкового кодексу.

Як очікується, після ухвалення цього закону підвищиться законодавчий захист прав суб’єктів відносин у лізинговій сфері. Також сприятиме подальшому розвитку лізингу в країні і економічного зростання.

Раніше ми писали, що дано старт прийому заявок на участь в розіграші на порталі держпослуг «Дія». Йдеться про можливість виграти пільгові кредити на житло, учасники програми — внутрішньо переміщені особи. Грант надано німецькою кредитною установою KfW, він становить 25,5 мільйона євро.

Також ми повідомляли, що в Міністерстві фінансів підрахували, скільки було видано так званих дешевих іпотечних кредитів з початку роботи програми. На зараз за місяць було узгоджено іпотеку для 60 сімей. Це програма кредиту на власне житло під 7%.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Вересня 2021 року - 8:52
На реалізацію проекту закону з державного бюджету мають намір виділити...
23 Вересня 2021 року - 8:28
Міністр охорони здоров'я зазначив, що пріоритетні групи населення, які вакцинувалися...
23 Вересня 2021 року - 7:27
Від сьогодні, 23 вересня, вся Україна переходить до «жовтої» карантинної...
23 Вересня 2021 року - 7:16
Нова угода набере чинності на 30 день з офіційної дати...