Влада підписала меморандум з нафтотрейдерами

Поділитися:

Український уряд підтримав проект Меморандуму щодо намірів створення сприятливих умов та добросовісної конкуренції на ринку нафтопродуктів і задоволення потреб споживачів на час карантинних обмежень. Розпорядження оприлюднене на урядовому порталі.

Меморандум ще має завізувати підписом глава Міністерства економіки Ігор Петрашко.

Відомо, що представники влади вже кілька тижнів домовляються з мережами АЗС про зниження вартості нафтопродуктів. Зокрема, ціну на бензин А-95 радять встановити на рівні 30 гривень за літр.

Водночас, великі мережі виступають за посилення боротьби із «чорним» та «сірим» ринком, забезпечивши при цьому рівні умови конкуренції.

Нагадаємо, у прес-службі Держекоінспекції повідомили, що всі територіальні та міжрегіональні підрозділи відомства в тестовому режимі працюють з системою оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик. Відомо, що незабаром інформація про порушення на АЗС і АЗГС буде оприлюднена.

Раніше повідомлялося, що в Державній екологічній інспекції повідомили, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив створити робочі групи на рівні кожної області щодо боротьби з нелегальним ринком нафтопродуктів, а також провести перевірки автозаправних станцій (АЗС).

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 17:49
З 1 липня у нашій країні можна буде купляти та...
9 Травня 2021 року - 16:48
Ця дата є граничною, після неї будуть працювати штрафні санкції
9 Травня 2021 року - 15:23
Всі планують завершити до кінця травня поточного року
9 Травня 2021 року - 13:31
За рік витрати українців на комунальні послуги підвищились на понад...