Відкриття ринку землі може підвищити криміналізацію

Поділитися:

Земля в нашій країні стане товаром з 1 липня 2021 року – земельна реформа урядом не переглядатиметься. Але з цього часу активізуються рейдерські спроби заволодіння земельними ділянками українців. Про це розповів вітчизняний політолог Денис Гаєвський.

За словами політолога, він відкрито побоюється хвилі рейдерства, яка прокотиться Україною одразу ж після того, як в країні дозволять купувати й продавати земельні ділянки сільгосппризначення. На думку Гаєвського, рівень рейдерських атак на земельну власність українців не буде настільки масштабним, якими були захоплення промислових підприємств у 2014-2015 роках. Але експерт впевнений, що спроби заволодіння чужими земельними ділянками відбуватимуться.

«В цілому це вкладається в тренд підвищення рівня криміналізації свідомості та українського суспільства, і в цілому – у зростання злочинності, яку ми бачимо за останні 6 років. Ринок землі тут, на жаль, внесе свою лепту, як мені бачиться», – зазначив Денис Гаєвський.

Нагадаємо, земля в нашій країні може так і не набути статусу товару через те, що земельну реформу розглядає Конституційний суд.

Також раніше ми повідомили про те, що в Україні ринок землі буде відкритий не повністю, а з певними обмеженнями, які з настанням потрібних етапів, будуть зніматися.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Червня 2021 року - 18:35
У п'ятницю і на вихідних температура повітря сягне +27...+29.
16 Червня 2021 року - 14:18
Оголошено і нова дата закінчення карантину 3 31 серпня цього...
16 Червня 2021 року - 12:57
Загальна сума афери - 54 мільйони гривень
16 Червня 2021 року - 12:32
Закон тільки прийнятий, а експерти вже зайнялися аналізом