В ЄС оновили промислову стратегію

Поділитися:

На сайті Єврокомісії з’явилася інформація про нову промислової стратегії, яка врахує нові чинники в розвитку європейської промисловості.

“Оновлена ​​промислова стратегія націлена забезпечити галузі обладнанням для проведення цифрових і” зелених “трансформацій економіки, забезпечуючи при цьому конкурентоспроможність галузей, в тому числі в контексті виходу з кризи, викликаної коронавірусом. Це вимагає нових інвестицій зараз – в людей, в технології і в нормативно-правову базу, що гарантують справедливість і ефективність “, – заявила виконавчий віце-президент Єврокомісії Маргрет Вестагер.

Відомо, що нова промислова стратегія ЄС передбачає ряд заходів з підтримки всіх учасників європейської промисловості. Так, автори документа пропонують створити інструмент надзвичайних ситуацій на єдиному ринку, який забезпечить вільне пересування товарів, людей і послуг у разі таких ситуацій.

Три ключові пріоритети стратегії – підтримання глобальної конкурентоспроможності європейської промисловості, досягнення кліматичної нейтральності до 2050 року, формування цифрової трансформації ЄС.

Нагадаємо, що в прес-службі НЕК «Укренерго» заявили, що споживання електроенергії промисловими підприємствами в листопаді склало 4,12 млрд кВт-год, що всього на 0,6% менше, ніж в листопаді минулого року (4,14 млрд кВт- ч) і може свідчити про стабілізацію виробничих процесів в певних галузях.

Раніше повідомлялося, що через пандемію коронавірусу економіка Європи перебуває в рецесії. При цьому відновлення економічного фону почнеться не раніше другої половини року. Про це заявила президент Європейського центрального банку Крістін Лагард.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
21 Червня 2021 року - 14:03
Зокрема, Кулеба вважає, що НАТО «не зробив нічого», щоб Україна...
21 Червня 2021 року - 13:32
Йдеться про тендер, в результаті якого паливо АТ «Укрзалізниця» продала...
21 Червня 2021 року - 13:13
Країні вдалося випередити в цьому списку Росію
21 Червня 2021 року - 11:45
У світі їх кількість зросла до 82,4 мільйона осіб