В «Укроборонпромі» ухвалили програму імпортозаміщення

Поділитися:

Схвалено програму імпортозаміщення та енергоефективності державного концерну «Укроборонпром», інформує його пресслужба. Таке рішення підтримала рада директорів держконцерну.

Зазначається, що завдяки програмі імпортозаміщення очікується зменшення залежності від іноземної продукції, робіт та послуг на підприємствах держконцерну у середньостроковій перспективі, у тому числі, шляхом заміни імпортних складових. А завдяки програмі з енергоефективності буде зменшено частки витрат на енергетичні ресурси у собівартості продукції держконцерну, зокрема, передбачається реалізація пілотних проєктів ЕСКО (енергосервісу). Очікується, що це підвищить конкурентоспроможність та знизить залежність від різких стрибків вартості енергоресурсів.

Як розповіли в «Укроборонпромі», держпідприємство «Антонов» наразі у процесі втілення відповідних заходів, що дозволять зробити три літаки Ан-178 без російських деталей.

Раніше ми повідомляли, керівництво підприємства «Укроборонпрому» викрили в корупції. Організатори змови замовляли неякісні гусеничні стрічки для бронетехніки.

Також ми писали, що у держконцерні «Укроборонпром» відзвітували, що за перше півріччя 2021 року зведений прибуток склав 517,6 млн грн. Про це свідчить звіт про виконання показників фінансового плану концерну.

Читайте також
19 Червня 2024 року - 8:27
Від початку російського широкомасштабного вторгнення аграрний сектор зазнав збитків на...
18 Червня 2024 року - 18:47
Нового підвищення тарифів на світло в Україні найближчим часом не...
18 Червня 2024 року - 16:54
Кабінет Міністрів підтримав зміни до ліцензування перевізників, ініційовані Міністерством розвитку...
11 Червня 2024 року - 11:48
Ринок праці у травні нагадував безлюдну пустелю: кількість шукачів та...