В “Укргазбанк” може увійти Міжнародна світова корпорація

Поділитися:

В капітал “Укргазбанку” може увійти Міжнародна фінансова корпорація. Про це повідомили у випуску новин “Першого ділового” телеканалу.

Очікувалося, що це станеться торік, однак поки в НБУ говорять про початок цього року.

Ще в 2017-му був підписаний між сторонами меморандум про часткову приватизацію фінансової установи. Зараз в регуляторі підкреслюють – якщо угоду вдасться закрити, то це буде знакова подія для банківського ринку.

Відзначимо, ще в червні уряд уповноважив міністра фінансів на підписання угоди, пов’язаної з наданням IFC 30 млн євро “Укргазбанку” з можливістю подальшої конвертації в капітал.

За умовами, Мінфін повинен укласти договір з IFC про опціон на продаж акцій на дату конвертації, згідно з якою IFC може в будь-який час продати державі акції “Укргазбанку”. Опціон на продаж акцій “Укргазбанку” є безстроковим, а його ціну ще належить визначити.

Нагадаємо, що Національний банк України активно працює над угодою про приватизацію вітчизняного банку «Укргазбанку». У відомстві зазначили, що на даний момент сторони в процесі укладання угоди.

Раніше повідомлялося, що в НБУ на двох останніх засіданнях у 2020 році, які були проведені 24 і 30 грудня, вирішили і анулювали ліцензії на надання фінансових послуг 22 установам. Йдеться про установи небанківського сектора, серед яких були ТОВ «ФК« Кредитлайф », ТОВ« ФК «Кайлас Фінанс» та інші.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
20 Січня 2021 року - 11:41
На останньому місці опинилася Венесуела
20 Січня 2021 року - 10:13
До літа можуть скасувати більшу частину обмежень
20 Січня 2021 року - 8:43
Відомство стало лояльніше ставиться до фільмів російського виробництва
20 Січня 2021 року - 7:43
Незабаром саме поняття «сексизм» отримає чітке визначення, а людей будуть...