В українців з валютними кредитами можуть почати відбирати житло

Поділитися:

В Україні був введений мораторій на стягнення застав за кредитами, взятими у валюті. Однак українцям вирішили нагадати, що термін його добігає кінця — вже у квітні 2021 року всі повернеться до початкового варіанту. У банках кажуть про те, що найправильніший шлях — це реструктуризація боргу і поступова його виплата.

В НБУ нагадують про це всім сторонам процесу — і фінансовим установам, і самим позичальникам. Також в повідомленні національного регулятора сказано, що не варто чекати до останнього, краще продумати все заздалегідь, звернутися до свого банку та отримати розв’язання проблеми, яке влаштує обидві сторони.

Умови реструктуризації можуть бути різними, причому в них може міститися і прощення частини боргу, і скасування пені або штрафів, що накопичилися за певний час.

Раніше повідомлялося, що українці беруть кредити через карантин. Пандемія коронавірусу змусила українців збільшити витрати і спустошити власні запаси коштів для того, щоб покрити базові потреби своєї сім’ї та домогосподарства. Про це свідчать дані Державної служби України.

Також ми писали, що в Мінфіні хотіли б відмовитися від кредитів МВФ.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
31 Липня 2021 року - 22:38
Йдеться про провінції Анталья, Мугла, Ізмір, Адана та Османіє.
31 Липня 2021 року - 21:05
У наступному місяці буде чотири вихідних поспіль.
31 Липня 2021 року - 19:10
З 2 серпня температура повітря опуститься до плюс 22-24 градусів.
Хакеры
31 Липня 2021 року - 18:33
Хакери зламали у 2020 році облікові записи е-пошти найвідоміших американських...