В Україні знизили ціну газу для виробників соціально важливих продуктів

Поділитися:

Уряд України ухвалив остаточне рішення знизити ціни на газ для виробників соціально важливих продуктів харчування. Число підприємств на сьогоднішній день складає 6803.

Так, за повідомленням Міністерства аграрної політики та продовольства України, пільговими цінами на газ можуть скористатися ті виробники, які випускають соціально важливу продукцію. Для них постачатиметься газ вітчизняного видобутку.

У списку, складеному Мінагрополітики, знаходяться 6803 підприємства. Переважно їхня діяльність спрямована на виробництво борошна, хліба, олії, молочної продукції, курячих яєць, м’яса курей.

Зазначається, що для зазначених підприємств максимальна націнка на постачання газу буде становити 25%. Такі заходи, за твердженням Міністерства, необхідні для того, щоб основна продукція харчування не дорожчала кінцевим споживачам, але й щоб заводи не зупиняли своє виробництво через нерентабельність.

Раніше Міністерство аграрної політики та продовольства України затвердило перелік суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, які мають суттєву соціальну значущість.

Також ми повідомляли, на які продукти регулюватимуть ціни.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Січня 2022 року - 23:00
Папа Римський Франциск запропонував 26 січня провести День молитви за...
23 Січня 2022 року - 21:36
У Всесвітній організації охорони здоров'я припускають появу нових штамів у...
23 Січня 2022 року - 20:44
Серед загиблих є керівник відділу охорони здоров'я міністерства охорони здоров'я
23 Січня 2022 року - 20:09
У лютому 2022 року уряд Німеччини передасть Україні польовий шпиталь