В Україні спробують запустити ринок річкових перевезень

Поділитися:

Міністерство інфраструктури повідомляє, що в Україні реалізують експериментальний проєкт із заходження до українських річкових портів суден держав, з якими немає міжнародних угод щодо судноплавства на внутрішніх водних шляхах. Уряд підтримав відповідну постанову.

Як зазначають у Міністерстві інфраструктури, розвиток внутрішніх водних шляхів є одним із головних пріоритетів відомства. Угода дозволить забезпечити конкурентоспроможність українських річкових портів порівняно з морськими, де не передбачені будь-які дозволи, збільшить обсяг перевалки вантажів та загалом дасть поштовх для розвитку річкового транспорту в Україні.

Як очікується, реалізація проєкту триватиме до кінця 2021 року.

Раніше ми повідомляли, що  “Укрзалізниці” заявляють, що в разі зупинки поставок дизельного палива із заводів РФ та через ремонт на Мозирському НПЗ Білорусі – з травня ключові напрямки поставок нафтопродуктів перерозподілять і значну частину транспортуватимуть через морські порти.

Нагадаємо, президент раніше зробив заяву, у якій йшлося про майбутню співпрацю із Катаром. Зокрема, в Україні планують модернізувати порти, у чому дуже розраховують на допомогу цієї країни. Мета такої співпраці зрозуміла – Україна має стати портовим центром на узбережжі Чорного моря.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
26 Січня 2022 року - 16:29
З часом дозволять витрачати отримані кошти на оплату комунальних
26 Січня 2022 року - 15:59
У зіткненнях постраждали вісімнадцять поліцейських та троє активістів
26 Січня 2022 року - 15:33
Причина – велика кількість хворих
26 Січня 2022 року - 13:24
Перехід на низьковуглецеві методи та відмова від сільського господарства