В Україні почала роботу антирейдерська комісія

Поділитися:

В Україні створять антирейдерську комісію задля захисту фермерів після відкриття ринку землі. Про таку ініціативу заявили в Міністерстві аграрної політики та продовольства.

Там зазначають, що у відомстві вже є відповідний проект наказу, який вже на фінальній стадії.

Як очікується, до антирейдерської комісії при Мінагрополітики увійдуть представники цього відомства, а також Міністерства економіки та Міністерства юстиції. Вони в режимі реального часу реагуватимуть та розв’язуватимуть проблемні питання, особливо щодо колективних сільськогосподарських підприємств, які найбільше потерпають від рейдерських атак груп.

У Міністерстві також відкриють гарячу лінію для звернень фермерів щодо атак, незаконного збору урожаю, блокування сільськогосподарської діяльності, уникнення сплати податків, а також щодо штучного доведення до банкрутства підприємств.

Нагадаємо, в Україні може значно зрости в ціні вартість земельних ділянок завдяки відкриттю нового ринку землі. Про це повідомляють в уряді. Так, протягом 5-10 років після запуску ринку землі в Україні, вартість ділянок може збільшитися від 2 до 5 разів.

Як повідомлялося раніше, після 1 липня в Україні можна буде купувати, продавати та орендувати землю, адже саме з цієї дати ринок землі буде відкритий.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
26 Січня 2022 року - 16:29
З часом дозволять витрачати отримані кошти на оплату комунальних
26 Січня 2022 року - 15:59
У зіткненнях постраждали вісімнадцять поліцейських та троє активістів
26 Січня 2022 року - 15:33
Причина – велика кількість хворих
26 Січня 2022 року - 13:24
Перехід на низьковуглецеві методи та відмова від сільського господарства