В Україні дорожчає мобільний зв’язок

Поділитися:

Від початку 2021 року найголовніші українські оператори збираються підняти вартість своїх пакетів послуг. Про це повідомляють пресслужби компаній-операторів.

Так, в популярній компанії “Київстар” анонсували зміни з тих тарифних планів, які не змінювалися в ціні вже протягом трьох років.

Повідомляється, що це може торкнутися близько 1,5 абонентів компанії. Ціна буде не нижче 100 грн.

Компанія “Vodafone Україна” теж збирається підвищувати ціни, проте вже в сторону тарифів, які більше не доступні для підключення.

У випадку з lifecell повідомили, оператор збирається підвищувати вартість для семи застарілих тарифних планів, велика частина з яких була придбана по акції.

В цілому всі компанії вказали на те, що від початку 2021 року українським користувачам краще самостійно вибрати для себе вигідний тариф для того, щоб не переплачувати зайвого.

Нагадаємо, що в Державну статистику України розповіли, на що саме українці витрачають найбільшу частину свого бюджету. Так, майже що 42% від заробленого громадяни витрачають на харчування, як свідчать дані відомства.

За підсумками підрахунків за третій квартал поточного року, громадяни України віддали порядку 790,139 млрд гривень у вітчизняних магазинах.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Червня 2021 року - 23:00
Рівень мінімальної зарплатні середнього медперсоналу підвищено до 13,5 тисяч гривень,...
18 Червня 2021 року - 22:00
Кому і скільки видавати грошей - вирішуватиме місцева влада.
18 Червня 2021 року - 13:22
Відповідно до прийнятого законопроекту вже з 1 вересня 2021 року...