В РНБО розповіли про фінансування сектора оборони

Поділитися:

Апарат Ради національної безпеки і оборони України проаналізував результати відповідного фінансування сектору безпеки і оборони України протягом січня-червня 2021 року. Про це повідомили у прес-службі РНБО України.

«Фінансування сектору безпеки і оборони України за загальним фондом Держбюджету за цей період здійснено у повному обсязі відповідно до помісячного розпису асигнувань – 108 321,7 млн гривень», – йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією, за цей період до спеціального фонду Держбюджету надійшло понад 70,9% надходжень від річного плану.

Секретар РНБО зазначив, що матеріали до засідання РНБО з питання «Про пропозиції до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України», мають бути підготовлені з урахуванням проведеного аналізу.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський ввів в дію відразу чотири рішення з боку Ради національної безпеки та оборони. Вказується, що серед головних рішень, лідер держави схвалив указ «Про невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору».

Також ми писали, що Україна увійшла в Центр енергобезпеки при НАТО.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Вересня 2021 року - 16:24
У вересні 2020 року кількість пропозицій складала 53 тисячі, натомість...
20 Вересня 2021 року - 15:35
В країні спостерігається погіршення епідеміологічної ситуації - МОЗ.
20 Вересня 2021 року - 15:05
В першу чергу будуть вирішуватися стратегічні завдання галузі, але також...
20 Вересня 2021 року - 14:29
Регулятором ринку буде Мінціфра, крім окремих випадків, де вступає НБУ...