В ОП хочуть підписати домовленість з МВФ до кінця липня

Поділитися:

Радник президента України з питань економіки Олег Устенко заявив, що угода з МВФ бажано підписати до кінця липня

Відомо, що в поточному році є два періоди пікового навантаження на держбюджет через необхідність виплат за державним боргом: в березні, який вже успішно пройдено, і в вересні, який ще попереду. Тому бажано, щоб угода з МВФ було підписано до кінця липня.

“Треба сформувати додатковий запас міцності, щоб нормально пройти і вересень. Тому важливо, щоб ми змогли до цього часу сказати, що ця подушка вже сформована”, – зазначив чиновник.

Радник президента додав, що без підписання staff level agreement з МВФ Україні буде дуже дорого залучати фінансування на міжнародному ринку капіталу.

Нагадаємо, що в Національному банку України заявили, що в 2021 році країна може розраховувати відразу на два транші з боку Міжнародного валютного фонду. Про це повідомляє глава Нацбанку.

Раніше повідомлялося, що в Державному управлінні справами повідомили, що вартість робіт по ремонту і відновленню будівлі і прилеглої території Офісу Президента становить 1 571 610 гривень. Велика частина цієї суми – вартість ремонту 9 дверних блоків.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Червня 2021 року - 18:35
У п'ятницю і на вихідних температура повітря сягне +27...+29.
16 Червня 2021 року - 14:18
Оголошено і нова дата закінчення карантину 3 31 серпня цього...
16 Червня 2021 року - 12:57
Загальна сума афери - 54 мільйони гривень
16 Червня 2021 року - 12:32
Закон тільки прийнятий, а експерти вже зайнялися аналізом