В Офісі Президента очікують економічного зростання від країни

Поділитися:

У прес-службі Офісу президента повідомили, що в 2021 році українська економіка почне відновлюватися завдяки позитивним тенденціям на зовнішніх ринках і монетарній політиці НБУ.

«Якщо говорити взагалі про 2021, ми очікуємо, що це буде рік економічного зростання, рік поступового відновлення і всієї глобальної економіки, і, звичайно, української економіки», – зазначають у відомстві.

Відомо, що Україна значною мірою залежить від ситуації на зовнішніх ринках. Крім того, протягом останніх місяців там росли ціни на ті сировинні групи, які експортує наша країна. Це зокрема, метали і продукція сільського господарства.

Слід зазначити, що покращилася ситуація і на світових фінансових ринках.

«Після закінчення виборчої кампанії в США і в недавній інавгурації 46-го президента США Джо Байдена пішли в ріст все фондові ринки, а це значить, що і кредитори, і інвестори почали проявляти активність. Взагалі міжнародні ринки виросли більш ніж на 15% за цей час. Це означає, що інвестори, які раніше шукали «тихі гавані», зараз починають шукати можливості для інвестування. Це означає, що Україна, яка знаходиться в групі країн з ринками, що розвиваються, може вже активно конкурувати за ресурс і розраховувати на глобальний захід інвестицій », – кажуть в Офісі президента.

Нагадаємо, що світові експерти впевнені, що наслідки «коронакризи» будуть давати про себе знати ще не один рік. При цьому пандемія, що спалахнула в 2020 році, обійдеться світовій економіці більш ніж в $ 10 трлн.

Раніше повідомлялося, що Офіс президента уклав дві угоди з авіаційною компанією Роза вітрів, яку контролює група «Приват» олігарха Ігоря Коломойського – в обхід закупівель на платформі Прозорро. Сума домовленості становить 52 млн гривень.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
1 Березня 2021 року - 23:08
Станом на зараз є декілька законопроектів, які потрібно розглянути негайно
1 Березня 2021 року - 22:32
За січень 2021-го зарплатний борг збільшився на 13,8%.
1 Березня 2021 року - 21:35
Станом на зараз у Верховній Раді зареєстровано п’ять законопроектів, які...
1 Березня 2021 року - 21:01
За рік реальна зарплатня, враховуючи інфляцію, зросла на кілька відсотків.