УЗ оголосила тендер на купівлю газу за сумнівною схемою

Поділитися:

Вже традиційно збиткова Укрзалізниця продовжує залишатися в центрі корупційних скандалів, повідомляє «Перший Діловий» телеканал. На цей раз через незаконну закупівлю газу.

Як з’ясували журналісти-розслідувачі, компанія оголосила торги із закупівлі блакитного палива більш ніж на 1 мільярд гривень за сумнівною схемою. Вона не встановила жодної формули формування ціни. Очікувана вартість газу в різних процедурах коливається від 33 до 37 гривень за кубометр. Це відкриває можливості для корупції, оскільки через такі коливання ціна палива може або збільшуватися, або зменшуватися до 10%.

При цьому будь-яка сторона може відмовлятися чи погоджуватися із пропозицією іншої. Поставки палива можуть здійснюватися за ціною значно вищою за ринкову, оскільки приватний постачальник може не погоджуватися знижувати ціну.

Нагадаємо, Тимчасова слідча комісія з перевірки стану «Укрзалізниці» заявляла, що через тотальну корупцію та неефективний менеджмент перевізник щорічно втрачає понад 10 мільярдів гривень.

Раніше ми писали про знайдену СБУ нову схему розкрадання коштів на УЗ. Згідно з експертизами, махінації завдали збитків компанії у розмірі 2 млн. грн.

Також ми повідомляли, що президент Зеленський анонсував масштабну програму модернізації залізниці.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ