Усі служби та підприємства країни продовжують працювати у штатному режимі – ОП

Поділитися:

Українська банківська система працює у нормальному режимі, попри військові дії з боку Російської Федерації. Про це повідомляє Офіс президента.

За даними відомства, зараз усі можливі затримки та збої у системи оперативно усуваються. Перебої пов’язані з масштабними кібератаками із боку РФ. Аналогічні атаки відбуваються і на мобільні мережі та інтернет в Україні.

Також там прозвітували, що продовольчих запасів в Україні вистачає. У кожному з великих магазинів зосереджено щонайменше 15-20 добовий запас провізії.

Укрзалізниця працює у надзвичайному режимі, рейси у центральних та західних областях країни не скасовуються. Додано додаткові евакуаційні склади. Частину рейсів на схід України скасовано.

В ВП також звернули увагу на спекуляції, пов’язані з паливом та попросили не панікувати.

Нагадаємо, що на засіданні Генеральної асамблеї ООН представник США при Організації посол Лінда Томас Грінфілд заявила, що якщо Росія продовжить агресивні військові наступи на українські території, то наслідки таких дій будуть серйозними.

Насамперед це викличе найсильніший дефіцит продовольства у світі. Голод може виникнути переважно у тих країнах, у які Україна насамперед експортувала зернові культури (Ємен, Лівія, Ліван).

Читайте також
19 Червня 2024 року - 8:27
Від початку російського широкомасштабного вторгнення аграрний сектор зазнав збитків на...
18 Червня 2024 року - 18:47
Нового підвищення тарифів на світло в Україні найближчим часом не...
18 Червня 2024 року - 16:54
Кабінет Міністрів підтримав зміни до ліцензування перевізників, ініційовані Міністерством розвитку...
11 Червня 2024 року - 11:48
Ринок праці у травні нагадував безлюдну пустелю: кількість шукачів та...