Усі служби та підприємства країни продовжують працювати у штатному режимі – ОП

Поділитися:

Українська банківська система працює у нормальному режимі, попри військові дії з боку Російської Федерації. Про це повідомляє Офіс президента.

За даними відомства, зараз усі можливі затримки та збої у системи оперативно усуваються. Перебої пов’язані з масштабними кібератаками із боку РФ. Аналогічні атаки відбуваються і на мобільні мережі та інтернет в Україні.

Також там прозвітували, що продовольчих запасів в Україні вистачає. У кожному з великих магазинів зосереджено щонайменше 15-20 добовий запас провізії.

Укрзалізниця працює у надзвичайному режимі, рейси у центральних та західних областях країни не скасовуються. Додано додаткові евакуаційні склади. Частину рейсів на схід України скасовано.

В ВП також звернули увагу на спекуляції, пов’язані з паливом та попросили не панікувати.

Нагадаємо, що на засіданні Генеральної асамблеї ООН представник США при Організації посол Лінда Томас Грінфілд заявила, що якщо Росія продовжить агресивні військові наступи на українські території, то наслідки таких дій будуть серйозними.

Насамперед це викличе найсильніший дефіцит продовольства у світі. Голод може виникнути переважно у тих країнах, у які Україна насамперед експортувала зернові культури (Ємен, Лівія, Ліван).

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ