Уряд вирішив показати скільки коштуватимуть бюджету нові закони

Поділитися:

Кабінет міністрів України запустив на сайті новий розділ “Взаємодія з Верховною Радою України”. Даний розділ пропонує всім, хто цікавиться громадянам побачити висновки уряду щодо законопроектів.

«З сьогоднішнього дня на Урядовому порталі можна ознайомитися з наявними висновками Кабінету Міністрів України, позиціями міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, до зареєстрованих у Верховній Раді України законопроектів, а також висновками Міністерства фінансів щодо їх впливу на показники бюджету», – повідомили в Кабміні .

Також відомо, що на порталі буде розміщуватися інформація про участь членів уряду, посадових осіб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в пленарних засіданнях і засіданнях комітетів ВР.

Нагадаємо, що в умовах підвищеного інфікування українців на коронавірус країна все одно не може собі дозволити відновити тотальний карантин. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

В країні негативна ситуація з коронавірусів продовжує розростатися з моменту минулого тижня, коли Україна стала на регулярній основі бити власні антирекорди по коронавірус.

Раніше повідомлялося, що уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова звернулася до Кабінету міністрів з проханням виділити 14,5 млн грн з Фонду боротьби з Covid-19. Про це йдеться в листі омбудсмена в КМУ. Денисова просить виділити 3,5 млн грн на створення офіційного сайту уповноваженого ВРУ з прав людини.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
31 Липня 2021 року - 22:38
Йдеться про провінції Анталья, Мугла, Ізмір, Адана та Османіє.
31 Липня 2021 року - 21:05
У наступному місяці буде чотири вихідних поспіль.
31 Липня 2021 року - 19:10
З 2 серпня температура повітря опуститься до плюс 22-24 градусів.
Хакеры
31 Липня 2021 року - 18:33
Хакери зламали у 2020 році облікові записи е-пошти найвідоміших американських...