Уряд розширює можливості отримання дешевих кредитів

Поділитися:

Днями Кабінет міністрів вніс деякі зміни в популярну серед вітчизняного бізнесу програму “Доступні кредити 5-7-9 відсотків”.

Про це суспільство інформувала прес-служба Міністерства фінансів України.

Відзначається, що внесені зміни кілька пом’якшують вимоги до вітчизняних представникам бізнесу. Наприклад, вимогу про обов’язкову прибутковістсть бізнесу тепер з порядку надання доступного кредиту під 5, 7 або 9 відсотків виключено.

Як сказано в повідомленні прес-служби Мінфіну, слово залишається за банками, які ці кредити будуть видавати.

На думку чиновників Мінфіну, тепер доступними кредитами зможуть скористатися представники туризму, креативних проектів, культурної сфери та господарств фермерів, які цього літа зазнали фінансових втрат через спеку.

А дані же демонструють, що 70 відсотків позик банків в гривнях з лютого по серпень поточного року було видано підприємцям саме за програмою “Доступні кредити 5-7-9%.

Нагадаємо, вже до березня поточного року більш ніж 66 мільйонів гривень видали доступних кредитів за новою держпрограмою.

Також ми писали про те, що в квітні Уряд України прийняв рішення про збільшення максимальної суми кредиту за програмою «Доступні кредити 5-7-9 відсотків» до 3 мільйони гривень, з раніше заявлених 2 мільйонів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Червня 2021 року - 23:00
Рівень мінімальної зарплатні середнього медперсоналу підвищено до 13,5 тисяч гривень,...
18 Червня 2021 року - 22:00
Кому і скільки видавати грошей - вирішуватиме місцева влада.
18 Червня 2021 року - 13:22
Відповідно до прийнятого законопроекту вже з 1 вересня 2021 року...