Уряд розраховує на 10 млрд доларів інвестицій в аграрну сферу

Поділитися:

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в уряді очікують на додаткові інвестиції в обсязі близько 10 млрд доларів внаслідок запуску ринку землі.

«Ринок фактично почав свою роботу, і я переконаний що протягом наступного року він отримає дуже хороші перспективи, дуже хороший розвиток і дасть важливий поштовх для розвитку економіки. Ми очікуємо до 10 млрд доларів додаткових інвестицій в зв’язку з початком роботи ринку сільськогосподарських земель», — сказав Шмигаль.

Крім того, прем’єр зазначив, що за оцінками Світового банку, ВВП України збільшиться майже на 2% внаслідок зняття мораторію на продаж землі.

Згідно з інформацією, за перші шість днів відкриття ринку землі в Україні було укладено понад 300 договорів на ділянки сільськогосподарського призначення.

Нагадаємо, з 1 липня в Україні запрацював новий ринок землі, який дозволив власникам земельних ділянок вільно розпоряджатися своєю землею.

Крім того, раніше США закликали українську владу убезпечити ринок землі від корупції, ухваливши додаткові підзаконні акти.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ