Уряд не буде імпортувати енергоносії з РФ

Поділитися:

На 2021 рік експорт електроенергії з Російської Федерації до України не запланований. Натомість український уряд вже планує закупівлі у сусідньої Білорусі, їхній об’єм не перевищуватиме 900 МВт. Наразі жодних законодавчих обмежень з цього приводу немає, а всі технічні можливості є у наявності.

«Сьогодні немає дискусії — ні з політичної, ні з економічної точки зору — щодо прямого імпорту російського продукту (електроенергії чи газу)», — заявив Шмигаль.

Також варто нагадати про те, що імпорт з Білорусі було призупинено у квітні 2020 року, але на початку 2021 все було відновлено.

Раніше повідомлялося, що Україна активно імпортує шоколад. У грошовому значенні імпорт збільшився до 189,1 млн доларів, коли як раніше цей показник дорівнював 150,5 млн доларів.

Також ми писали й про те, що Україна в майбутньому може почати імпорт прісної води. Екологи б’ють на сполох з приводу нестачі прісної води на всій земній кулі, це стосується й України. Зокрема, проблема дуже добре видно на яскравих прикладах: обміліло найвідоміше озеро на Волині — Світязь, а в Десні рівень води знизився до свого історичного мінімуму.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
2 Березня 2021 року - 22:59
Україна ще не втратила шанс стати гідним гравцем на світовій...
2 Березня 2021 року - 22:00
PayPal повинен зайти в Україну, і Мінцифри планує обов'язково розв'язувати...
2 Березня 2021 року - 21:26
Чинне законодавство не зобов'язує платника податків перевіряти безпосередніх контрагентів
2 Березня 2021 року - 20:28
Вже перераховано перший транш на суму 0,7 млрд грн