«Укрпошта» купує банк

Поділитися:

Державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» домовилась про придбання фінустанови «Альпарі банк». За це компанія ладна віддати 260 мільйонів гривень.

Про це інформують ЗМІ, посилаючись на джерела в уряді та самій «Укрпошті».

Зазначається, що угоду погоджено Кабінетом міністрів, Міністерством інфраструктури та власником «Укрпошти». Свою згоду ще має дати Національний банк.

«Альпарі банк» має мінімальний за дозволеним статутним капіталом у 200 мільйонів гривень. У банку з початку року – 44,6 мільйона гривень зобов’язань, 1,3 мільйона налогового боргу, а також 8,3 мільйона гривень збитків. Відтак, банк «Альпарі» ввжається одним з найбільш збиткових в країні за останні три квартали. У фінустанови – тільки одне відділення.

Відомо, голова наглядової ради банку – третій український президент Віктор Ющенко. Одним із членів наглядової ради – ексміністр фінансів Сергій Терьохін. Керує фінустановою Ігор Францкевич, який до цього був головою «Райффайзенбанку» і «Індекс-Банку». З лютого 2016 року офіційним власником банку є громадянин Об’єднаних Арабських Еміратів України Бахтарі Хедаятоллах.

Раніше ми повідомляли, що товариство з обмеженою відповідальністю «Укрпошта» розкритикувало парламентську ініціативу про обов’язкове надання індивідуального номера платника податків/ідентифікаційного коду або паспортних даних при отриманні міжнародних посилок. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Також ми писали, що у Фонді гарантування вкладів повідомляють, що запланували повторний продаж земельних ділянок АКБ «Аркада» у селищі Михайлівка-Рубежівка на Київщині. Гроші від продажу активів спрямують на розрахунки з кредиторами фінустанови «Аркада».

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу