«Укроборонпром» продовжує будівництво Ан-178

Поділитися:

На Державному підприємстві «Антонов» зробили заяву про те, що інформація російських ЗМІ з приводу припинення контракту з Перу не відповідає дійсності. Зокрема, мова йде про будівництво літака Ан-178. Це середньотранспортного літак, ідеальний для умов роботи в Перу.

Нещодавно в Росії стали з’являтися публікації в засобах масової інформації, суть яких зводилася до того, що перуанська влада призупинила дію контракту, підписаного двома сторонами — Україною та Перу. Тим часом на заводі «Антонов» запевнили, що всі заплановані роботи тривають. Літак Ан-128 буде зібраний вчасно, все розплановано відповідно до документів.

Також в Росії повідомляли, що влада Перу готова підписати контракт з російським виробником подібних літаків, але це також виявилося фейком.

У пресслужбі підприємства повідомили, що станом на кінець серпня завершили всі роботи зі стапельної збірки планера цього літака. Далі йдуть роботи з модернізації, а після них — монтаж обладнання.

Раніше повідомлялося про продаж двох пасажирських літаків з молотка. Йдеться про Boeing 737-500 і McDonnell Douglas MD-83.

Також ми писали про те, що Україна подала на арешт і вилучення 65 літаків РФ, які здійснювали польоти в анексований Крим.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ