«Укроборонпром» продасть 17 підприємств

Поділитися:

Державний концерн “Укроборонпром” передав для приватизації відразу 15 вітчизняних підприємств і 2 акціонерних товариства. Про це повідомляє пресслужба Державного фонду майна України.

За даними концерну, на поточний момент ці підприємства не мають стратегічну важливість для держави і ніяк не впливають на обороноздатність України.

Так, в список об’єктів під приватизацію увійшли: ДП “Вінницький авіаційний завод “ВІАЗ”; ДП “Запорізький автомобільний ремонтний завод”; ДП “Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння”; ДП “Центральний науково-дослідний інститут навігації та управління”; ДП “Івано Франківський котельно-зварювальний завод”; ДП “171 Чернігівський ремонтний завод”; ДП “Укроборонресурси”; ДП “Український радіотехнічний інститут”; ДП “Укроборонлізинг”; ДП “Харківський автомобільний ремонтний завод”; ДП “Спеціальне конструкторське бюро “Молнія”; ДП “Науково-дослідний інститут “Буран”; ДП “Центральне конструкторське бюро Ізумруд”; ДП “Закарпатське вертолітне виробниче об’єднання”; ДП “Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут”; ПАТ Завод “Квант”; ПАТ Херсонський завод “Судмаш”.

Нагадаємо, що раніше глава Національного банку України повідомив про те, що «ПриватБанк» найближчим часом може бути виставлений на продаж.

Йдеться про те, що цей державний банк, як і багато інших в нашій країні, має високу цінність для інвесторів, включаючи й закордонних.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Червня 2021 року - 23:00
Рівень мінімальної зарплатні середнього медперсоналу підвищено до 13,5 тисяч гривень,...
18 Червня 2021 року - 22:00
Кому і скільки видавати грошей - вирішуватиме місцева влада.
18 Червня 2021 року - 13:22
Відповідно до прийнятого законопроекту вже з 1 вересня 2021 року...