«Укрнафта» заявила про готовність забезпечити ринок бензином в разі дефіциту

Поділитися:

В ПАТ “Укртатнафта” у відповідь на інформацію про припинення поставок білоруського бензину в Україні заявили, що може повністю забезпечити недолік білоруського бензину на внутрішньому ринку.

“Останні роки залежність від поставок білоруського бензину на українському ринку становила близько 50%. При цьому ПАТ” Укртатнафта “забезпечувала внутрішній ринок бензинів до 43%. З урахуванням можливості збільшити переробку на ПАТ” Укртатнафта “майже вдвічі, дефіциту бензинів на ринку не виникне” , – йдеться в повідомленні компанії.

При цьому в “Укртатнафті” заявляють, що збільшення виробництва бензинів в Україні призведе до відповідного збільшення виробництва дизельного палива і скрапленого газу.

Нагадаємо, що в Міністерстві економіки оголосили про те, якою має бути середня вартість  палива, в якій АЗС можуть встановлювати торговельну націнку:

  • бензин – 24,84 грн за літр;
  • дизельне паливо – 20,89 грн.

Раніше повідомлялося, що майже на 6% підскочив світовий попит на скраплений газ в березні. Це найбільше значення за останній рік. Примітно, що показник набирав обертів ще до початку пандемії коронавірусу, адже країни масово відмовляються від вугільної енергетики з екологічних міркувань в рамках боротьби з кліматичними змінами.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Січня 2022 року - 12:42
Роком раніше було запущено ще 41 свердловину з видобутку газу
18 Січня 2022 року - 11:02
У межах UNIFIER знаходяться близько 200 канадських військових
18 Січня 2022 року - 10:37
У вигляді допомоги захисту від Росії
18 Січня 2022 року - 9:02
В опитуванні взяли участь 688 компаній