«Укргідроенерго» ввів у роботу ще один агрегат Дністровської ГЕС

Поділитися:

У прес-службі «Укргідроенерго» повідомили, що компанія ввела у промислову експлуатацію четвертий гідроагрегат Дністровської ГАЕС потужністю 324 МВт. Після цього загальна встановлена потужність Дністровської ГАЕС сягнула 1296 МВт в генераторному режимі та 1684 МВт в насосному.

«‎Це визначна подія для усієї галузі, адже за умови значного дефіциту вугілля на складах ТЕС, додаткові 324 МВт — це той чинник, який сприятиме енергостабільності та стійкості роботи Об’єднаної енергосистеми»‎, — зазначив генеральний директор «Укргідроенерго».

Згідно з проектом, станція буде складатись із семи гідроагрегатів загальною потужністю 2268 МВт, що ставить її на перше місце у Європі та на шосте у світі.

«Введення в промислову експлуатацію четвертого гідроагрегату забезпечує зменшення кількості пусків блоків ТЕС, що у свою чергу призведе до економії вугілля та газу, а також сприятиме декарбонізації української економіки. Дністровська ГАЕС успішно виконує роль надійного резерву з покриття пікових навантажень», — йдеться у повідомленні.

Раніше ми повідомляли, що жителі Луганщини вже найближчим часом можуть залишитися без тепла через те, що Луганська ТЕС, що входить до складу ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» та знаходиться в місті Щастя, залишилася без постачання вугілля.

Ще на початку листопада з’явилася інформація про те, що на Луганській ТЕС катастрофічно не вистачає вугілля.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо