«Укргідроенерго» отримало кредит від Світового банку

Поділитися:

Світовий банк виділив Україні 212 мільйонів доларів на модернізацію ПрАТ «Укргідроенерго». Пакет фінансування проекту «Україна – Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі» затвердила Рада директорів фінустанови 30 червня.

Будуть залучені позики у 117 мільйонів доларів ​​від Міжнародного банку реструктуризації та розвитку. 34 мільйони доларів, а також грант на 1 мільйон доларів – надасть Фонд чистих технологій.

Як зазначили у банку, проект покликаний зробити більш гнучкою українську енергетичну систему, що сприятиме синхронізації з енергомережею Європейського Союзу, а також декарбонізації енергсектору. Заплановане встановлення на території чотирьох станцій «Укргідроенерго» гібридних систем з виробництва електроенергії – побудують акумулятори та сонячні станції. А саме – встановлять літій-іонні системи накопичення енергії із потужністю 197 МВт. Також встановлять 63,9 МВт сонячних фотоелектричних станцій – для живлення власних потреб ГЕС і ГАЕС.

Раніше ми повідомляли, що, за словами експертів, закордонні інвестори не будуть інвестувати в «токсичний актив», яким є зараз надрокористування.

Також ми писали, інвестиційні об’єкти будуть кредитувати за новими правилами.

Читайте також
22 Травня 2024 року - 10:41
У Комітеті з питань економічного розвитку під керівництвом Голови Комітету...
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила