«Укргазвидобування» ремонтує свердловини на мільярд гривень

Поділитися:

АТ «Укргазвидобування» відремонтує нафтові та газові свердловини за 998 млн 250 тисяч гривень. Як свідчить інформація у системі «Прозорро», п’ять відповідних договорів компанія уклала за результатами тендеру 18 березня.

Зазначається, що ремонт свердловин на родовищах «Укргазвидобування» за допомогою колтюбінгового та азотно-компресорного устаткування мають завершити до кінця 2022-го року.

Один із підрядників, ТОВ «Науково-технічне підприємство «Бурова техніка», отримав два замовлення на майже 400 млн грн (40% всієї суми). Він має виконати 240 операцій. Ще три – по 120 таких операцій. Йдеться про ТОВ «Полтавська бурова компанія» – понад 202 млн грн, ТОВ «ТАКР України» – 200 млн грн, ТОВ «Регіон» – понад 196 млн грн.

Переможці за іншими чотирма лотами – «ТАКР України», ТОВ «Бурова компанія «Горизонти» і ТОВ «Сервіс Ойл», проте їх скасували через невідповідність тендерним вимогам. Замовник відмінив торги за чотирма лотами у звязку з неможливістю усунення порушень закону, адже було технічно неможливо відхилити тендерну пропозицію після опублікування повідомлення про намір укласти договори. Проте переможці успішно оскаржили скасування в АМКУ.

Нагадаємо, компанія «Укргазвидобування» подала апеляційну скаргу на рішення Госпсуду Києва від 20.09.2020 року, у якому йшлося про стягнення з неї 117,2 млн гривень на користь «Укртрансгазу». Північний апеляційний суд відмовив у задовільненні апеляції, таким чином гроші компанії не повернуться.

Також ми писали й про те, що «Укргазвидобування» відшкодувало шведам 2,8 млн євро судових витрат.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
7 Травня 2021 року - 15:21
Щороку країна втрачає не менше 24 млрд гривень, які мали...
7 Травня 2021 року - 12:55
Сумська область - єдина територія країни, яка все ще дотримується...
7 Травня 2021 року - 8:28
Премія імені видатного українського академіка Бориса Патона буде вручатися на...
7 Травня 2021 року - 7:59
Запорізька і Полтавська області нарешті вийшли з "червоної" зони карантину