Українцям ускладнили процедуру купівлі доларів

Поділитися:

В Україні українцям стало складніше купити та продати валюту в рамках фінансового моніторингу з боку уряду. Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

Наразі фінансові установи відмовляють українцям в обміні валюти в тих випадках, якщо гроші мають поганий вигляд або ж просто викликають підозри.

Зараз найбільше сумнівів викликають купюри з проколами, дивними плямами, або надривами. Аналогічна ситуація відбувається і з купівлею валюти.

Буквально в травні цього року Кабінет міністрів України затвердив стратегічні напрямки протидії відмиванню коштів на період до 2023 року.

В рамках цієї постанови уряд вирішив зайнятися мінімізацією ризиків і загроз на ринку, а також активно розвивати власну систему моніторингу.

Нагадаємо, що через участь прямого інвестора в капіталі прямі іноземні інвестиції в економіку України в період з січня по червень 2021 року зросли на 2,7 млрд доларів.

Водночас інвестиції прямого інвестора в капітал підприємства прямого інвестування (430 млн доларів США), без урахування реінвестованих доходів, були недостатніми навіть для компенсації відтоку коштів прямих інвесторів з підприємств прямого інвестування через боргові інструменти.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ