Українцям можуть заборонити використовувати шифер

Поділитися:

В Україні можуть повністю заборонити використання покрівельного матеріалу – шиферу. Відповідна норма міститься у законопроекті №4142 “Про систему громадського здоров’я”, який підготував профільний парламентський комітет з питань охорони здоров’я. Законопроект пройшов перше читання.

У документі йдеться про систему громадського здоров’я, створення нової структури – планується щось середнє між реінкарнацією СЕС та створенням органу за типом американської CDC, яка займатиметься усім – від епідемій до контролю якості ліків, продуктів та матеріалів.

У статті міститься норма про заборону використання у будь-яких технологічних процесах та при будівельно-монтажних роботах на всіх об’єктах – азбесту та матеріалів і виробів, які містять азбест. До цього списку потраплять і покрівельні матеріали, зокрема, шифер. Та інші матеріали – деякі утеплювачі, водопровідні труби та інше.

За інформацією фахівців, азбест – це канцероген, який викликає онкологію.

Раніше ми повідомляли, що експерти конфедерації будівельників України заявляють, що багато операторів будівельного ринку вже почали закладати в ціну собівартості будматеріалів курс 30-31 грн/$. А це означає підвищення цін на будівельному ринку.

Також ми писали, що в Україні падає заготівля металобрухту. За минулий рік знизилися обсяги заготовленого брухту чорних та інших металів. Так, якщо у 2020 році було заготовлено трохи більше ніж 3 млн тонн, то у 2019 році ця цифра була на 8,6% більше.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
15 Квітня 2021 року - 10:30
Вже засуджені колишній керівник і три співробітники газового термінала в...
15 Квітня 2021 року - 10:00
На сьогодні мінімальна пенсія в Україні дорівнює 1769 гривень, а...
14 Квітня 2021 року - 21:30
Щонайменше двох фігурантів санкційного списку контрабандистів з Указу Президента України...
14 Квітня 2021 року - 18:56
Проведення реформи ринку таксі в Україні в п'ятирічній перспективі може...