Українцям будуть надавати електронну гарантію на товар

Поділитися:

Незабаром українцям надаватимуть електронну гарантію на товар. У середу, 21 липня, глава української держави Володимир Зеленський підписав відповідний закон.

Відзначимо, що згідно з документом споживачі матимуть право отримати електронну гарантію на товар. Тобто, нова система передбачає існування гарантійних зобов’язань в електронному вигляді.

Також в актуальності закону йдеться про те, що останнім часом українці все частіше купують товари через інтернет, тому такі зміни сприятливо вплинуть на ринок.

Раніше відповідний закон «Про внесення змін до статті 7 Закону України» Про захист прав споживачів «з гарантією в електронному вигляді» № 1603-IX прийняв український парламент. Голосування відбулося 1 липня.

Нагадаємо, що міністерство цифрової трансформації спільно з іншими відомствами та представниками бізнесу розробило стратегію розвитку в Україні ринку віртуальних активів, яка буде діяти до 2024 року.

Зокрема, стратегія передбачає розробку термінології та підзаконних актів, просування токенізації реальних активів, а також поява освітніх матеріалів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
26 Липня 2021 року - 22:47
Про це повідомляється у проекті постанови Кабміну
26 Липня 2021 року - 21:30
У МЗС наголошують, що країни можуть змінювати правила в'їзду.
26 Липня 2021 року - 19:29
Державна програма почне діяти з 1 січня 2022 року
26 Липня 2021 року - 18:33
В НКРЕКП повідомили, що в Україні мають намір вирівняти тарифи...